تبلیغات
دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد 30 - زمان و مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی


زمان و مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی

شنبه 1390/05/22-01:22 ب.ظ

«بسم الله الرحمن الرحیم»
با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال و با آرزوی مـوفقیت برای كلیه داوطلبان عزیز، بدین‎وسیله نظر پذیرفته شدگان نهایی كدرشته محل‎ های متمركز و همچنین معرفی شدگان چند برابر ظرفیت كدرشته محل‎ های نیمه‎متمركز آزمون دوره های كارشناسی ناپیوسته پودمانی سال90- 1389 دانشگاه جامع علمی-كاربردی را به موارد زیر معطوف می دارد:
الف) براساس ضوابط مربوط به گزینش متمركز هریك از رشته‌های تحصیلی گروه‌های آموزشی مختلف دوره‌های كارشناسی ناپیوسته
علمی-كاربردی پودمانی سال 90- 1389، از بین داوطلبانی كه حدنصاب نمره علمی لازم را احراز كرده‌اند، براساس اولویت كدرشته محل‌های انتخابی و ظرفیت‌های تخصیص داده شده به هر سهمیه، گزینش انجام و فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان در هر كدرشته محل استخراج گردیده است.
كلیه پذیرفته شدگان لازم است در یكی از روزهای 27/6/90 لغایت 31/6/90 با در دست داشتن مدارك به شرح زیر این اطلاعیه و با توجه به كدرشته محل قبولی، به نشانی تعیین شده در جدول شماره 37 دفترچه راهنمای آزمون دوره های مذكور، به مركز آموزشی ذیربط مراجعه نمایند. شروع كلاس‌ها متعاقباً از طریق مركز آموزشی مربوط به اطلاع خواهد رسید.

مدارك لازم برای ثبت نام:
1- تصویر تمام صفحات شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
2- تصویر كارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.
3- اصل مدرك فوق دیپلم یا كاردانی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مورد تأیید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و یا آموزشكده های فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش و یـك بـرگ تصویر آن.
4- 10 قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری.
5- گواهی اشتغال به كار با امضاء و مهر بالاترین مقـام مسـئول، آخـرین فیش حقوقی و آخرین حكم كارگزینی یا قرارداد معتبر انجام كار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل).
6- مدركی كه وضعیت نظام وظیفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 (مقررات وظیفه عمومی) مندرج در صفحه 2 دفترچه راهنمای آزمون مذكور مشخص نماید (برای برادران).

آدرس مركز آموزش علمی كاربردی فرهنگ و هنر واحد 30 ( معرفت ):
خیابان انقلاب - خیابان وصال شیرازی- کوچه نائبی -پلاک 25 - تلفن: 66491215